Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Utah

Nemovitosti na prodej v Utahu

Utah je americký stát charakterizovaný rozsáhlými pouštními plochami a Wasatch horami. Salt Lake City je hlavním městem a nachází se kolem chrámového náměstí, domov mormonského kostela a odvozuje se od velkého sopečného jezera na severozápadě města.

Utah hraničí s Colorado, na severovýchodě s Wyomingem, na severu s Idaho, na jihu s Arizonou a na západě s Nevadou. Na jihovýchodě také s Novým Mexikem. Salt Lake County realitní trh těží z dalšího roku silného demografického a ekonomického růstu a velmi příznivých hypotečních sazeb. Za šestý rok byl průměrný poměr hypoték nižší než 4%.

Průměrná prodejní cena nemovitosti k prodeji v Utahu, konkrétně v kraji Salt Lake, se v roce 2017 zvýšila o 10%, což je již šestý rok růstu cen.

Bezpochyby se Salt Lake City v současné době řadí mezi hlavní trhy s nemovitostmi v roce 2018 jako metropolitní oblast, takže je jedním z nejlepších míst, kde hledáte nemovitosti k prodeji v Utahu.

Ačkoli to může být nejlevnější stát žít, náklady na život v Utahu je lepší než celostátní průměr.

Z tohoto důvodu není překvapující, že životní náklady jsou zajímavější pro techniky Silicon Valley, kteří se pokoušejí vynaložit vyšší náklady v Kalifornii.

Dalším důvodem, proč se lidé rozhodli žít pro prodej v Utahu, je jeho pořadí jako jeden z nejbezpečnějších států v zemi, ve skutečnosti se umístilo na 9. místě.

Statistiky ukazují, že Salt Lake City je město s nejrychleji rostoucími nájemnými v národě.

Při výběru mezi placením vyššího nebo nižšího nájmu se mnoho Utahans rozhodne pro nemovitost k prodeji v Utahu.

Důvody, které sem přitahují mnoho lidí, jsou: obchodními příležitostmi, růstem pracovních míst a statistickými náklady jsou nejzajímavějšími rysy, ale také krásou státu.

Podle nového výzkumu na univerzitě v Utahu je vzkvétající trh s nemovitostmi v Utahu překračující mzdy pracovníků, což ohrožuje stav krize bydlení za přijatelné ceny.

Od roku 2010 je Utah nejoblíbenějším a nejrychleji rostoucím státem v USA a z tohoto důvodu se zvyšuje poptávka po nemovitostech k prodeji v Utahu. Také, nejvíce přístupné úrokové sazby pro ty příjem příjem, je těžší koupit nemovitosti k prodeji v Utahu.

  •  
    Stěhování do Utahu. Zahraniční a žijí v Utahu

      Amerika je nepochybně jedním z nejvyhledávanějších kontinentů, kdy se předpokládá, že život radikálně změníme. Nezáleží na tom, zda na omezenou dobu, jako je studijní pobyt nebo relaxační výlet, nebo natrvalo resetovat denní režim. Všechno to přijde na mysl každého, kdo se vydá do této nádherné ...

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB