Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Utah

Nemovitosti na prodej v Utahu

Utah je americký stát charakterizovaný rozsáhlými pouštními plochami a Wasatch horami. Salt Lake City je hlavním městem a nachází se kolem chrámového náměstí, domov mormonského kostela a odvozuje se od velkého sopečného jezera na severozápadě města.

Utah hraničí s Colorado, na severovýchodě s Wyomingem, na severu s Idaho, na jihu s Arizonou a na západě s Nevadou. Na jihovýchodě také s Novým Mexikem. Salt Lake County realitní trh těží z dalšího roku silného demografického a ekonomického růstu a velmi příznivých hypotečních sazeb. Za šestý rok byl průměrný poměr hypoték nižší než 4%.

Průměrná prodejní cena nemovitosti k prodeji v Utahu, konkrétně v kraji Salt Lake, se v roce 2017 zvýšila o 10%, což je již šestý rok růstu cen.

Bezpochyby se Salt Lake City v současné době řadí mezi hlavní trhy s nemovitostmi v roce 2018 jako metropolitní oblast, takže je jedním z nejlepších míst, kde hledáte nemovitosti k prodeji v Utahu.

Ačkoli to může být nejlevnější stát žít, náklady na život v Utahu je lepší než celostátní průměr.

Z tohoto důvodu není překvapující, že životní náklady jsou zajímavější pro techniky Silicon Valley, kteří se pokoušejí vynaložit vyšší náklady v Kalifornii.

Dalším důvodem, proč se lidé rozhodli žít pro prodej v Utahu, je jeho pořadí jako jeden z nejbezpečnějších států v zemi, ve skutečnosti se umístilo na 9. místě.

Statistiky ukazují, že Salt Lake City je město s nejrychleji rostoucími nájemnými v národě.

Při výběru mezi placením vyššího nebo nižšího nájmu se mnoho Utahans rozhodne pro nemovitost k prodeji v Utahu.

Důvody, které sem přitahují mnoho lidí, jsou: obchodními příležitostmi, růstem pracovních míst a statistickými náklady jsou nejzajímavějšími rysy, ale také krásou státu.

Podle nového výzkumu na univerzitě v Utahu je vzkvétající trh s nemovitostmi v Utahu překračující mzdy pracovníků, což ohrožuje stav krize bydlení za přijatelné ceny.

Od roku 2010 je Utah nejoblíbenějším a nejrychleji rostoucím státem v USA a z tohoto důvodu se zvyšuje poptávka po nemovitostech k prodeji v Utahu. Také, nejvíce přístupné úrokové sazby pro ty příjem příjem, je těžší koupit nemovitosti k prodeji v Utahu.

  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB